top of page

Čajové předplatné - časté dotazy

Zasílání
 

Kdy dostanu první balíček?

Na začátku následujícího měsíce. Předplatné odesíláme Zásilkovnou v prvním týdnu v měsíci.
 

Je možné předplatné např. na měsíc přerušit nebo posílat ob měsíc?

Ano. Objednané měsíce může posunout, stačí, když nám napíšete na meetea@meetea.cz
 

Můžu předplatné vyzkoušet?
Ano. Objednejte si 1 měsíc. Pokud budete spokojeni, můžete si poté předplatné objednat na delší dobu. Pokud budete obzvláště nespokojeni, vrátíme Vám za první balíček peníze.

 

Zasíláte Čajové předplatné do zahraničí?
Zatím pouze na Slovensko.


 

Předplatné jako dárek

Je možné objednat předplatné jako dárek?

Ano.


Jak probíhá objednávka předplatného jako dárku?
Po objednání dostanete mailem dárkový poukaz, který můžete vytisknout anebo poslat mailem obdarovanému, který si pak vyplní objednávku na našem eshopu (podle pokynů napsaných v poukazu), abychom věděli, kam mu předplatné posílat. Obdarovaný samozřejmě nic neplatí.

 

Čaje


Dozvím se předem, jaké čaje budou v balíčku?
Nedozvíte, ale zato se každý měsíc můžete těšit na překvapení.


Je možné vybrat, jaký druh čajů budu dostávat?
Není. Každý balíček je důkladně sestaven z různých druhů čaje tak, aby byl chuťově pestrý a ladil s aktuálním ročním obdobím a čerstvými sklizněmi. Možná objevíte nové druhy čaje anebo na některé změníte názor.


Bude možné čaje z předplatného koupit ve větším množství?
Jako předplatitel budete mít možnost koupit čaje se slevou 10%. Konkrétní nabídka bude součástí každého balíčku. Pokud budete mít objednané předplatné i na další měsíc, čaje dostanete v dalším balíčku a ušetříte na poštovném. Prostřednictvím předplatného se s Vámi chci podělit i o raritní čaje vyrobené, dovezené či archivované ve velmi malém množství. Některé z nich proto bude možné zakoupit jen v omezeném množství nebo vůbec.

 

Kolik čaje připravím z 15g čajových lístků?
Odhadem z 5g kvalitních čajových lístků připravíme 500 ml nápoje (plus mínus podle způsobu přípravy a druhu čaje). Vychutnání jednoho čaje z 5g lístků je pro mě osobně srovnatelný zážitek s lahví dobrého vína. S každým balíčkem Meetea Vás tedy čeká 9 lahodných čajových posezení. Anebo 22 velkých šálků. V případě firemního předplatného je to více než 3x tolik.

 

Jaká je kvalita čajů?
Ochutnejte a uvidíte – objednat je možné i jeden balíček na zkoušku. Cena předplatného je nastavena tak, abych měl volnou ruku ve výběru špičkových čajů, které sám piji a připravuji svým hostům. Vysoká kvalita, jasný původ, výjimečnost a rozmanitost čajů je hlavním záměrem Meetea.


Na jaké čaje se zaměřujete?
Dávám přednost specialitám vyrobeným v malém množství, pro které si sám jezdím přímo ke zdroji anebo je dováží jiní, malí, úzce specializovaní dovozci. Baví mě ručně dělané čaje, čaje z divokých keřů a starých stromů a hlavně čaje organicky pěstované.


Nenašli jste odpověď? Napište nám na meetea@meetea.cz

Potěšíme Vás nebo někoho dalšího?

bottom of page